موافق گذاشتن پست مشترک مهدوی واسه سه‌شنبه‌ی هفته‌ی بعد هستید عایا؟

نوشتنش ک من خواهم نوشت ولی اگه شما هم اگه می‌خواید متن رو همه مشترک بذاریم پیام بدید

یا نه کلا هر کی با زبون خودش سه شنبه پست مهدوی بذاره

★*★*★*★*★*★*

واسه امشب ک شب رغبت‌ها هست(ی سرچ بزنید ک فرق شب آرزوها با شب رغبت‌ها چیه) پیشنهاد می‌کنم مناجات شعبانیه رو بخونید ب خصوص اونجا ک میگه

"إِلَهِی هَبْ لِی کَمَالَ الاِنْقِطَاعِ إلَیْکَ وَ أَنِرْ أَبْصَارَ قُلُوبِنَا بِضِیَاءِ نَظَرِهَاإِلَیْکَ "

"خدایا کمال جدایی از مخلوقات را، برای رسیدن کامل به خودت به من ارزانی کن، و دیدگان دلهایمان را بهپرتو نگاه به سوی خویش روشن کن، "

هب یا هبه ب اون بخشش و عطایی میگن ک بدون پشتوانه‌ی کارایی ک انجام شده از طرف یکی دیگه واسه همیشه ب آدم میدن

این بخش از مناجات میگه ک من ن عملی واسه این دارم ک بخاطرش بگم خدا چون مثلا نمازام رو می‌خونم یا مثلا فلان کارا رو می‌کنم دعاهام رو انجام بده یا مثلا چون محبت اهل بیت دارم یا از این جور چیزا ب من ی چی بده

میگه خودتی و خودت هر چی هم هست بازم خودتی ب من ببخش (هب)

بیایم امشب رو اگه می‌خوایم دعا کنیم چ واسه خودمون چ واسه بقیه اینجوری دعا کنیم هم حالش بیشتر هم قشنگ تره ک بگیم از خودت هر چی فک می‌کنی قشنگتره بهمون بده

واسه منم اگه خواستید دعا کنید ک شدیدا و سخت محتاجیم ب دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

funjadid مشاوره تلفنی سربازی فیلم,موسیقی,رسیال و جک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردشیر امجدی وبلاگ توسعه خبری تهران24 المپیاد کامپیوتر Almujtaba Apps Cathy دلنوشته های یک دختر شیعه