من مطمئنم  تو جهان موازی ؛رضا ب این بغل دستی المپیادی‌م(خانم مشاور)پیشنهاد داده ک باهم برن نمایشگاه کتاب و خلاصه باب آشناییتی باهم ریختن*_*

بد شما نباشه ی دختر خانمی تو المپیاد روانشناسی شرکت کرده بود از اونجا ک همه تو سالن پیش هم امتحان میدادیم این بنده خدا پیش من بود خداییش دختره خوبی بود/ ولی متاسفانه اتفاق خاصی نیافتاد

شاید بپرسید ک تو رفتی المپیاد امتحان بدی یا دختر مردم رو دید بزنی باید بگم ک شما تو دوروز حدود ۹ساعت پیش ی نفر بشینی و اون فرد هم با جلوییش(دوست همدانشگاهیش) صحبت کمنه متوجه حضورش نمیشی اونم از فاصله‌ی کمتر از ۶۰سانتی پیش هم؟؟؟؟؟

‏یکی از استادامون همیشه بهم میگفت تو ک کلا با ریاضی و مدل سازی و مهندسی کار می‌کنی بهترین انتخاب واسه ازدواج از بچه‌های علوم انسانی و ادبیات و معارف و این جور چیزاست

همیشه حس می‌کردم ب غایت چرت میگه اصن می‌گفتم تا اینکه المپیاد دانشجویی کلا شاخص های خانم بودن و نخبه بودن و رو واسم عوض کرد و فهمیدم زیاد بیراهم نمیگه! +_+

ب گزینه‌ی فرا رشته‌ای یادم باشه فکر کنم حتما

ایشالله ک این مرحله باهم بالا بریم و اونجا دیگه واقعا باب آشنایی رو باز کنم

دم همه‌ی اونایی ک روز معلم رو تبریک گفتن گرم (دم اونایی ک قصد داشتن و یادشون رفت هم همچنین) و ایموجی گل

باید ی چیزی رو بگم ک 

بزرگواران شهیدمطهری حتی ی روز هم تو مدرسه درس نداد و اساسا استاد دانشگاه بود

پس اصل اینه ک ۱۲اردیبهشت روز استاد باشه تا روز معلم

‏ی سری ی دختره با دوستش اومده بود سر کلاس من

بعد کلاس؛من داشتم می‌رفتم سلف حواسشون نبود من پشتشونم داشت ب دوستش میگفت اسم کوچیکه این TAتون چیه خیلی باحال بود من ک روش کراش دارم

می‌خوام بگم حتی اون دختره هم امسال بهم تبریک روز معلم نگفته -_- این دانشجوهام چشونه حقیقتا؟؟؟؟؟

البته بابابزرگم به طور خاص زنگ زده بود ک می‌خوام رضا تبریک بگم ولی چون اون موقع من سر جلسه امتحان بودم نتونستم گوشی بگیرم اما درستش اینه ما باید بهشون تبریک بگیم چون ک جدای از اینکه خودش میرزای محل بود دخترش و عروسش و دوماداش و پسرش و حتی نوه‌ی محبوبش(ک من باشم!)معلم یا استاد دانشگاه هستن!!!!

‏شما برو بگو من تا سن ۲۱سالگی‌م ب ۱۷۰نفر از دانشجوهای پلی‌تکنیک جبر خطی درس دادم و هیچ کدومشون هم روز معلم رو بهم تبریک نگفتن

اگه ازت تست الکل نگیرن قطعا ب جرم تشویش اذهان عمومی ی حبسی چیزی واست می‌نویسن»_«

+++++++++++++++++++++

طرف یه جوری تو بیو نوشته اگه میخای تا ابد تو قلب یه اردیبهشت ماهی بمونی هیچوقت بهش دروغ نگو 

انگار ما اسفندیا بهمون دروغ بگند از خوشحالی یه هفته طرفو شام و نهار میبریم رستوران :/

++++++++++++++++++++

شما ‏دو روز مونده ب المپیاد دانشجویی عصب کشی دو مرحله‌ای دندون نکردید و سه تا پنی‌سیلین نزدید که عشق و عاشقی یادتون بره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شطرنج با ماشین قیامت تصفيه آب رایانامه سانیا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. جبهه فرهنگی شهید ابراهیم هادی فر نان و شیرینی ،تنورگازی بوشهر آنا نیوز | جدید ترین اخبار روز تخصصی همایش خانه بازی و خلاقیت گردو: دنیایی کوچک برای بزرگ شدن