chat-telegram

. إِنْ کَانَ قَمِیصُهُ قُدَّ مِنْ قُبُلٍ فَصَدَقَتْ وَهُوَ مِنَ الْکَاذِبِینَ ٢٦

.اگر پیراهن یوسف از جلو پاره شده، بانو راست می گوید و یوسف دروغگوست. (۲۶)

وَإِنْ کَانَ قَمِیصُهُ قُدَّ مِنْ دُبُرٍ فَکَذَبَتْ وَهُوَ مِنَ الصَّادِقِینَ ٢٧

و اگر پیراهنش از پشت پاره شده، بانو دروغ می گوید و یوسف راستگوست. (۲۷)

این بنده خدا همون دانشجوی بسیار محترم من هستند که چندوقت پیش نوشتم آی دی من رو تو آسانسور جلوی استادم گرفت و دیشب گفتم که دارم حدود یک ساعت و نیمی بهش در مورد پروژه ی کارشناسی و المپیاد دانشجویی جواب میدم،

بعد از ظهر با یه همچین پیامی مواجه شدم که شماره ی من رو شما از کجا دارید و (نقل به مضمون به پیام سمت چپ بالا چون تا اونجا که من میدونم وقتی یه نفر شماره ی اون یکی رو داشته باشه واسه نفر دوم شماره ی طرف میاد که ظاهرا این مسئله الان تغییر کرده ) و بقیه ی متن هایی که تو این مدت رد و بدل شد!

بله!

پیراهنم روزی گواهی می دهد پاکم!

حالا پیراهن نشد، اسکرین شات یا چه میدونم از این جور چیزا!

البته بنده ی خدا حرفی نزد یه سوءتفاهم بود که مقصرش پاول دورف بود

که خدا رو شکر حل شد

چنتا نکته اینجا میشه استخراج کرد اینکه:

1- TAهای دانشکده ای که من از اولین TAهایی بودم که بچه های ورودی جدید تو دانشکده تجربه میکردند، بعد از چند ترم اگه رفتارشون درست بوده باشه همچنان محبوبیت خودشون رو دارند

2-وقتی شما به عنوان یک پسر جواب یک دختر رو میدید، به خصوص اگه اون دختر خوابگاهی باشه، فقط شما دو تا و فرشته های رو دوشتون و شیطون و خدا نیستند که چت ها رو میخونند، بلکه برخی از دوستان اون دختر هم احتمالا از تمام یا بخشی از متن اون پیام ها مطلع خواهند شد!

3- سعی کنید وقتی یه نفر سوال داره و دو به شک بودید که جوابش رو بدید، از گزینه ی Block Contact استفاده کنید و وارد حاشیه نشید!

4-بر عکس بعضیا که سریع میان قضاوت میکنند، رفتار این دختر خانم واقعا حرفه ای بود، هر چند که احتمالا میشد بهتر رفتار کرد ولی بازم مثله ایشون یادبگیریم وقتی یه سوءتفاهمی اتفاق می افته سریع قبل از اینکه به قضاوت یا کینه منجر بشه، بریم بپرسیم و مشکل حل بشه

5- همینطوریاس که یه دفعه یه امر خیر پیش میاد، تو چت کردن مثله من (رضا) سخت گیر نباشید و طرف با آیه ی قرآن و برخورد نچندان سخت مواجه میشه، کپ میکنه و به قولی کرک و پرش میریزه

اینم بگم که من معمولا تو اینجور چت ها از یه آیه ی قرآن استفاده میکنم و این قضیه کاملا تو موارد مشابه و غیر مشابه تکرار شده و سابقه داره

پ.ن1:

چقدر این دخترخانم، دختر خوبی هست

پ.ن1.5:

بعد لطف کردید و وقت بخیر باید چی گفت؟؟؟؟؟؟

والا من تا همون اولش رو میدونستم

یه دختره بگه میشه وقتتون رو بگیرم بعد بگم بفرمایید صحبتتون رو کنید و جواب هاش رو بدم بعد بگه لطف کردید و وقت بخیر

من مغزم ارور میده و جیغ میزنم فرار میکنم میرم زیر کابینت!!!

(الکی مثلا من دختر ندیده هستم!)

پ.ن1.75:

من که واقعا شماره ی این بنده خدا رو نداشتم و واقعا نمیدونم دقیقا کی هست(وی با همه ی دانشجویانش نسبتا خوب ولی بشدت رسمی رفتار میکند و حتی اگه هم طرف رو نشناسد کلا ضایع نمیکند) و من کلا اسم خیلی سخت یادم میمونه

ولی فانتزیش این میشد که من بهش میگفتم شماره ی شما رو از فلانی گرفتم و دادم به مامانم تا واسه یه امر خیر بیایم پیشتون و الانم جلوی خوابگاهتون مامانم وایستاده و سوپرایز و بوجی و موجی و این کوفت و مرض ها!

پ.ن2: (یه پ.ن بی ربط)

من از ترس زمستان 

سمت آغوش تو می آیم

#فرشته_خدابنده

پ.ن3:(یه پ.ن نسبتا بی ربط!)

آرام‌تر از آبی دریــاسـت نگـاهـت.

من ماهیِ دل‌خواهِ توام، تور بیانداز!

#فرشته_خدابنده

پ.ن4:

یکی نوشته بود:

ای عشق مدد کن که به سامان برسیم

حالا سامان نشد آرمان، نشد بهنام ، نشد امین رو دیگه واسم جور کن

من حتی به جعفر و اصغر هم راضی ام

یه کاری کن کلا برسیم!

پ.ن5:

وقتی 10ونیم میگریم خیلی خوشحالیم که رد نشدیم ولی وقتی 19ونیم میگیریم همش ناراحتیم که چرا 20 نشدیم و زندگی همین حسرت های بی منطق هست

پ.ن6:

مشکل‌تون با اسم‌هایی که قبلا بوده چیه دقیقا که این عجق و وجق ها رو واسه اسم بچه‌تون انتخاب می‌کنید؟

ما اصغر هم داشتیم رفته اسکار گرفته(حالا اینکه من از اصغر فرهادی خوشم نمیاد یه بحث دیگه هست)

پ.ن7:

وصل یوسف به زلیخا شدن‌ش حتمی بود 

گر که می‌بست درِ این دهنش را این در

یک قدم داشت که به یوسف برسد اما حیف

که جفا کرد به حق تو زلیخا این در

پ.ن8:

این مداحی رو من چند روزه دارم گوش میدم و خیلی دوستش دارم شاید مناسبتی نباشه ولی قشنگه

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دختر ,یوسف ,شماره ,اصغر ,خیلی ,رفتار ,پیراهنم روزی ,روزی گواهی ,فرشته خدابنده ,شده، بانو ,پاره شده، ,کَانَ قَمِیصُهُ قُدَّ
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشته روابط عمومی پرسه های زندگی آلبالو خورشید ایران سرزمین گنج های گمشده حرف هایی با ارزش کتاب آفرینش در دعای عرفه دانلود فیلم و موزیک دستگاه برش لیزر