من قبلا به طور کامل در خصوص امکان اعتراضات 98 و جریان هایی که قرار هست روی این موج، سوار بشن از حدود 2سال پیش تو وبلاگم نوشته دارم

اساس و نکته ی تشخیص اینکه، اعتراض ها رو مردم دارند انجام میدن یا یک سری موج سواری هایی داره از طرف جریانات مختلف می افته، به، نحوه ی آسیب رسوندن و اعتراض ها هست

یک اصل ثابت تو مملکت ایران داریم که میگه:

مردم به مردم آسیب نمیرسونند مگر اینکه به نوعی ربط به دار و دسته ی اون افریطه ی لندن نشین داشته باشه، اونایی که حدود 17هزارنفر از مردم رو قبلا کشتند، الان هم دلیلی نداره که این کار رو نکنند

من به عنوان کسی که صبح تو کانون اولیه ی اعتراض های تهران مجبور شدم حدود 2ساعت و نیم پیاده برم  و بعدش مجبور شدم از اونجا تا خونه رو تو آشوب بگذرم و سمت خونه‌ی ما از آتیش زدن بانک و پاسگاه و پمپ بنزین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای تا الان که برق منطقه قطع شده و از نزدیک این اعتراض‌ها رو دارم حس میکنم، نمیخوام حدود 10تا دلیل واضحی که وجود داره که میگه این اعتراض ها و آشوب ها از مردم نیست رو لیست کنم (باشه واسه ی بعد) ولی بدونید این اعتراض ها اگه درست مدیریت نشه، میتونه بشدت آسیب بزنه به مملکت درست مدیریت کردن به هیچ عنوان به معنی برگشتن قیمت بنزین نیست، و اگه از طرف جریانی این قضیه‌ی برگشتن قیمت بنزین مطرح بشه بدونید خیرخواه مردم و مملکت و حاکمیت نیست و یا خائن هست یا جاهل

بنزین فقط واسه ما که گرون نشده(البته من که ماشین ندارم (حتی اون قاطر سفید مبهم خانم یا اون رخش آقا احسان و .)

واسه اون پلیس هم گرون شده

واسه اون بانکدار هم گرون شده

واسه اون بقیه هم گرون شده

و اینکه این مملکت خودمون هست تخریب الان رو باید بعدا از جیب خودمون پول بدیم درست بشه

اینا باشه تا بعد ظاهرا اینترنت ما هم داره قطع میشه و از اونجا که برق هم نداریم، شارژ لپ تاپم آخراشه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار و مهاجرت به کانادا مرکز جوش لیزر در تهران Christina روزنوشت زهرا بی هوایِ تو مرا نَفَسی نیست ... عشق تا بوسه تی تی بول web دانستی های مهم زندگی jammer