شاید باورتون نشه ولی من از بهشتی تا پل گیشا رو اول تو برف ۶۰سانتی و بعد تو اغتشاشات پیاده رفتم حدود ۲ساعت و نیم یک بند پیاده:/

تازه بعدش رسیدم به مترو و از اونجا که به مقصد رسیدم باید سوار اتوبوس بشم که ایناهم اعتصاب کردند و نمیان یه ۲۰دقیقه‌ای پیاده رفتم بعد یه اتوبوس دمش گرم نگه داشت الان در حال حاضر تو اتوبوس هستم ولی مامان گفته میدون اصلی شهر رو بستن و تو از یه مسیر دیگه پیاده بیا

چمران به سمت پایین رو چنتا ماشین کل بزرگراه رو بستن و از اون سمت هم به خاطر برف راه بندون بود که یه سری موتوری اومدن بین جمعیت و شروع کردن به رپ خوندن و شعار دادن

سمت چمران به بالا به خاطر برف بسته هست ولی چمران به پایین اعتراض هست

بلایای طبیعی و غیرطبیعی با هم رخ داده ولی

بلا اون بزرگواری بود که ۳تا شورا تصمیم گرفتن الان قیمت‌ها رو بالا نبرن ولی اون جناب بزرگوار مستبدانه قیمت‌ها رو برد بالا

وگرنه برف که خیلی انصافا خوب بود

پ.ن:

من که فرصت خش خش کردن تو برگ رو از دست دادم  از برف استفاده‌ی کامل بردم و ۲ساعت و نیم تو برف رفتم

پ.ن۲:

آرزو میکنم اگه زیر این برف همدیگه رو بغل میکنید هیچ چیز نتونه جداتون کنه

بجز یه صاعقه که بزنه از وسط بشکافتتون

من این همه مسیر رو تنهایی اومدم با اینکه افرادی بودند که میشد بهشون پیشنهاد داد ولی اعتقاداتم نذاشت و چند نفری شدیم اجتماع تنها ها:/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jay طلبه آرمانخواه Dennis سالی کلاس آموزش زبان انگلیسی شبکه گردشگری ، تفریحی ، خبری فانوس رایانه ارز ديجيتال حذف نهایی وبلاگ