از مریضی که دلش در خطر تاراج است

به طبیبی که به بیمار خودش محتاج است

نامه از من به تو ای دوست که دشمن شده ای!

کاتب نامه به شبلی” نکند حلاج” است:

السّلام ای که به من سنگ زدی، طعنه زدی

چوبه ی دار من آغاز شب معراج است

آب و آتش به هم آمیخته در نامه ی من

کاغذ نامه برافروخته و مواج است

هر چه را او بپسندد به سر خوبش بنه!

بندگی در گرو داشتن این تاج است

عمر، یک دایره ی فرضی و سرگردان بود

هر که از دایره بیرون نرود اخراج است!

سیدمهدی

دوستم بعد از تقریبا دو سالی که به جز پیامک های کاملا یک طرفه‌ی تبریک من برای روزخبرنگار و چنتا میلاد ائمه،ارتباط دیگه‌ای نداشتیم، امروز زنگ زد که رضا میخوام حالت رو بپرسم!

حقیقتا با اون پس زمینه‌ی ذهنی که از حامد دارم واقعا نمیتونم جدی ش بگیرم و اینکه واقعا زنگ زده حالم رو بپرسه!

این بشر رو من بعد از این مدت و پیامک‌هایی که جواب نداد، گذاشته بودم تو لیست دوست های خروجی خودم و قصد داشتم تو مرحله‌ی بعدی از اقدام به سبک کردن لیست تلفن هام، اسم این بشر رو هم حذف کنم! (البته این کلا پیامک جواب نمیده و شب و روز و سر کلاس و باشه کلا زنگ میزنه)

من زیاد پیش میاد که لیست مخاطبینم رو زیر و رو کنم تا یکی رو پیدا کنم که بهش زنگ بزنم یا پیامک بدم ولی باز هم فرد خاصی به جز یه تعداد معدودی از دوستام، فرد دیگه‌ای رو پیدا نمیکنم و اون تایمی که میفهمم واقعا چقدر این افرادی که تو لیست مخاطبینم هستند، تو این روز و موقعیتی که نیازدارم با یکی حرف بزنم ولی نیستند، تصمیم میگیرم که اسمشون رو پاک کنم

ما تنهاها و درونگراها ، حتی اگه پیامک رایگان هم بهمون جایزه بدن، به جز یک سری از دوستان بشدت نزدیک، بازهم ازش استفاده نمیکنیم چون که آدمی  واسه پیامک زدن یا تماس گرفتن نداریم

مثلا امروز خواستم تو سومین چالش نوآوری تهران هوشمند ، تیم بدم و زنگ زدم به یکی از بچه‌ها و اون گفت من اون تایم نمیتونم بیام و به همین راحتی تیم و ایده و جایزه باهم پرید!

(مجموعه ی Problem.ir با مدیرعاملی آرش برجی‌خانی از رفقای دانشکده‌ای صنایع پلی تکنیک(امیرکبیر) هستند و به شدت این آرش بچه‌ی خوب و باحالی هست و اولین نفری بود که من موقع ورودم به عنوان دانشجو تو دانشکده‌ی صنایع پلی تکنیک باهاش مواجه شدم و وقتی یه خورده کوچولو با بابام حرف زد، بابام گفت خوبه خیالم راحت شد که رضا پیش آدم های خوبی هست)

همینقدر تنها

همینقد تیم ندار

همینقد دارنده‌ی ایده‌هایی که تو مسابقه به خاطر تیم نداشتن مطرح نمیشه

پ.ن1:

هر روز جای بودنت هایت را در خیابان ها بوسه می زنند پاهایم عاشق مانده اند هنوز.

(عکس از پیاده‌روی دیروز من از چهاراه ولیعصر عج (دانشگاه امیرکبیر) به دانشگاه شهیدبهشتی هست که تو پست قبل بهش اشاره کردم)

(اگه نظرم عوض شد و بعد از 25سالگی از خدا خواستم که فعلا شهیدم نکنه و قصد داشتم یه دونه یار انتخاب کنم، یکی از فانتزی هام اینه صبح زود دوتایی بریم کهف الشهدا و از اول خیابون ولیعصر عج دوتایی پیاده بریم و تا نصفه شب برسیم به وسط های خیابون ولیعصر عج و لبو فروشی ها و . و بعد دوباره ادامه بدیم و بریم تا آخر خیابون ولیعصر عج و میدون راه آهن و بعدش احتمالا سوار قطار بشیم و بریم مشهد)

پ.ن2:

میلیون ها نفر در آرزوی جاودانگى به سر میبرند، در حالی که حتى نمیدانند با بعدازظهر بارانی یک روز تعطیل پاییزی چه کنند!

سوزان ارتز

پ.ن3:

{هشدار این آهنگ نسبتا غمگین است و به خاطر داشتن صدای خانم ممکن هست اسلام تون به خطر بیافته!(طبق نظر رهبری و آیت الله سیستانی، تبریزى (ره) و نورى همدانی، گوش کردن صدای خانم ها با توجه به یه سری اصول، اشکالی نداره ولی بقیه ی مراجع حرام اعلام کردند، برای کسب اطلاع بیشتر به سایت مرجع تقلید خودتون مراجعه کنید:)  }

{حضرت آیت‌الله سیدعلی ‌ای (مد ظله العالی):

اگر صداى زن (چه به صورت تک خوانی و یا همخوانی با ن و یا با مردان ) به صورت غنا نباشد و گوش دادن به صداى او هم به قصد لذت و ریبه نباشد و مفسده‌‏اى هم بر آن مترتّب نشود، اشکال ندارد، اگر مفسده داشته باشد و یا تحریک شهوت بکند، جایز نیست}

{تشخیص غنا و موسیقی لهوی حرام با نظر عرفی شخص مکلف است.}

هوای سرد

این پتو تن منو گرم نمیکنه زودتر برگرد

.

این من رد دیوونه، قدرتو دیگه میدونه

این که اینهمه دوریم از هم تقصیر خیرگیمونه

بینمون دیوارو نکش کی به کی میبازه تهش

کی دیگه مثل من واست دنیاتو میسازه از عشق

اگه این روزا بره شاید دیگه وقتی نمونه

حال و هوای تو دور شه از خونه

دیگه لجبازی بسه دیوونه برگرد

اگه این روزا بره شاید دیگه وقتی نمونه

.

اصرار نکردم همه میگن قشنگه خواهش یه بارش

پس دیگه راهی نمیمونه وقتی انقد مغروری که موندی پا اشتباهت(هعییی هشتگ اوشون :/ )

تو که هرچی گفتی همون شد با یک اشاره

کیه که مثل من با عشق بخوادت

.

هوای سرد-جیزبند (GZ-Band)

بعدا نوشت:

شبکه‌ی IFilm داره لاتاری رو نشون میده

فیلم قشنگیه

نقد من از این فیلم رو تو اینجا می‌تونید ببینید

لاتاری حماسه عشق و غیرت

با اون آهنگ دوست داشتنی کجا باید برم(هعییی اوشون)

بعدا نوشت۲:

خب از اون بخشی که آهنگ کجا باید برم پلی شد من نتونستم این فبلم رو ببینم و شبکه رو عوض کردم

​​​​​​

​​​​

​​​

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیمه راه زندگی Amy ایلیادکور|سرویس خواب کودک و نوجوان نسیم بوک دانلود۳۱۳ دانلود جدید ترین و محبوب ترین البوم ها و موزیک های ایران FinTech