چند روز پیش که عزیز و بابابزرگ از مشهد به سلامت رسیدند تهران، به همه ی بچه ها و نوه ها یه بسته نخود و کشمش و نبات دادند ولی به خونواده ی ما دو تا از این بسته ها + یه سری لباس + دوتا جوراب واسه من دادند(بله درسته همه با هم برابرند ولی عزیز دردونه هایی مثل من برابرترند! (علت این امر از روی لیست تماس مامان بزرگم کاملا واضح هست  اینکه مجموع تعداد و زمان تماس های سه تا نوه و دو تا از بچه هاشون به اندازه ی تماس های من با مامان بزرگ و بابابزرگ نمیرسید(فکر کنم شدت علاقه واضح باشه))) علاوه بر این موارد عزیز یه خورده کشمش ریخت تو سوئیشرتم و منم واسه اینکه از جیب سوئیشرت نریزه، زیپ اون جیب رو بسته بودم، این چند روز هم هوا سرد نبود فلذا اون کشمش ها همونجا موند تا اینکه امروز از دانشگاه برگشتنی داشتم یه پادکستی رو گوش میدادم و داشتم فکر میکردم که مثلا کیا بهم پیام دادند یا زنگ زدند که روز دانشجو رو تبریک گفتند و چرا تا الان عزیز و بابابزرگ هنوز زنگ نزدند همینجوری که داشتم سمت BRT میرفتم سردم هم بود و این زیپ سوئیشرت رو باز کردم که کاملا شگفتانه وار، با کشمش های عزیز مواجه شدم و بشدت خوشحال شدم!

با خبر شدم که میزان کمک معیشتی واسه دانشجوی المپیادی مقطع دکترا با رتبه ای که اگه این داستان المپیاد درست بشه، بهم میدند کلا 300 تومن هست که اونم شامل مقطع دکترا نمیشه و فقط کارشناسی ارشد

و اینکه کل امتیازی که برای دانشجوی المپیادی که قصد داره برای دکترا مستقیم درخواست بده(بدون کنکور منظورم هست) کلش 3امتیاز از 30 امتیاز داره و کف امتیاز هم از 70 هست، یعنی تقریبا هیچ!

حالا از اون ور مقاله داشتن تو فلان مجموعه و بهمان کار که مرتبط با پایان نامه ت باشه امتیازش از المپیادی بودن بیشتره و اصلا تو این شاخص ها بحث کاربرد علم و درس دادن و . وجود نداره(اینی که میگم آیین نامه ی جذب استعداددرخشان دکترا هست که تو سایت سازمان سنجش گذاشتند و نسخه ی سال 95 هست که هنوز جدید نزدند)

در یک کلمه اینکه کلا اگه این پیگیری هم انجام بدم و درست هم بشه کلا تاثیر خاصی روی جذب یا عدم جذب من واسه مقطع دکترا نداره(کلا در حد 3 امتیاز)

/////////

دکتر خلبان سردار پلیس حاج محمدباقر قالیباف امروز رفتند و واسه نمایندگی مجلس ثبت نام کردند!

این بشر تو سال96 گفته بود اگه من رای نیارم یا به هر دلیلی تو این دوره نباشم، این آخرین فعالیت مستقیم من تو عرصه ی مسئولیت ی خواهد بود و بقیه ی مسیر رو با جوون ها پیگیری خواهم کرد

بعد اومد بحث نواصولگرایی رو مطرح کرد که فلان کنید و بهمان کنید و آهای جوون ها و این داستان ها که بیاید و افراد مستعد و انقلابی واسه مجلس معرفی کنید

بعد همین یه هفته پیش ها بود که واسه این جماعتی که ثبت نام یا معرفی شده بودند تو اون سایت مجلس نو، سخنرانی و پیام داشت که آره برید جلو و ثبت نام کنید و این حرف ها و من هم حمایت میکنم

امروز در کمال تعجب خودش هم پا شد رفت ثبت نام کرد!

با اینکه از خیلی از کارهاش خوشم می اومد ولی یه اصل ثابتی دارم که همه ی ت مدارهایی که به مردم دروغ بگند اعم از چپ و راستش و ایرانی و خارجی، همه رو با یه چشم نگاه میکنم

و الان هم با وجود همه ی خدمات خوبی که انجام داده ولی ملاک حال افراد هست و من از این شخصیت فریب کارانه ی ایشون بدم اومده

داستان یه خورده شبیه سریال House of cards  و Politic Animal و Vice شده که واسه رسیدن به قدرت هر فریبی رو مشروع میدونند

یه عبارتی رو نخست وزیر بریتانیا (Benjamin Disraeli ) هست که میگه :

"نیرنگ دروغ و خیانت در راه رسیدن به پیروزی گناه نیست"

آی حال میده اینجا هم 31بشه و رای نیاره!

آی میخندم آی میخندم!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماتم سرا • عزاداری سنتی آغاجاری M_R_J Shawn آموزش برق ساختمان و آموزش برق صنعتی خانواده مفید دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ جدید Tasha